Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.

NOCLEGI NA SUWALSZCZYŹNIE

Wybierz region turystyczny klikając na mapę
Noclegi Suwalszczyzna Mazury Garbate Pojezierze Augustowskie Wigierski Park Narodowy Suwałki i okolica Ziemia Sejneńska Suwalski Park Krajobrazowy
Kategorie Specjalne Wypoczynku:

AKTYWNIE  

Strona Główna » Miejscowości na Suwalszczyźnie
   
Bakałarzewo nad RospudąBakałarzewo nad Rospudą

Bakałarzewo - dawne miasto, dziś wieś gminna, położona na wzniesieniu nad doliną rzeki Rospudy i północnym krańcem jeziora Sumowo.
Dziś Rutka-Tartak, kiedyś Rutka i Tartak

Wieś powstała z połączenia dwóch miejscowości Rutki i Tartaku. Znajduje się w niej kilka miejsc wartych odwiedzenia. Jednym z nich jest zabytkowy młyn wodny z 1926 roku.
Ejszeryszki - egzotyczna nazwa wsi

Na Suwalszczyźnie nazwy niektórych miejscowości brzmią niecodziennie. Należy do nich na pewno osada Ejszeryszki. W miejscu dzisiejszej miejscowości do XVI wieku znajdowała się Puszcza Merecka.
KaletnikKaletnik

Kaletnik
Uzdrowisko GołdapUzdrowisko Gołdap

Gołdap - miejscowość turystyczna ze statusem uzdrowiska. Uzdrowisko klimatyczno-borowinowe, oferuje leczenie w wielu schorzeniach narządów ruchu i chorób układu oddechowego. Jest to również ośrodek narciarski.
WiżajnyWiżajny

Bardzo atrakcyjna miejscowość pod względem turystycznym, malownicze ukształtowanie terenu czyni teren gminy bardzo ciekawym na wycieczki krajoznawcze, 19% terenów leży na terenie Suwalskiego parku Krajobrazowego a następne 50% w obr
ATRAKCJE | MIEJSCOWOŚCI | JEZIORA I RZEKI | IMPREZY CYKLICZNE
  © 2013-2013 Suwalszczyzna.eu
Suwalszczyzna.Eu

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie Projekt pn. „Spiżarnia u Paca – promocja twórczości, rzemiosła i kuchni suwalskiej” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.