Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.

NOCLEGI NA SUWALSZCZYŹNIE

Wybierz region turystyczny klikając na mapę
Noclegi Suwalszczyzna Mazury Garbate Pojezierze Augustowskie Wigierski Park Narodowy Suwałki i okolica Ziemia Sejneńska Suwalski Park Krajobrazowy
Kategorie Specjalne Wypoczynku:

AKTYWNIE  

Strona Główna » Narciarstwo na Suwalszczyźnie
   
Góra Jesionowa - ośrodek turystyki aktywnejGóra Jesionowa - ośrodek turystyki aktywnej

Malowniczo położona Góra Jesionowa, u której podnóża znajduje się jezioro Szelment Wielki, to dziś centrum sportów zimowych. Na jej zboczach zbudowano wyciągi narciarskie, a u stóp nowoczesny kompleks turystyczny.
Ścieżki narciarskie WPNŚcieżki narciarskie WPN

Zapraszam zimą do Wigierskiego Parku Narodowego na przygotowane trasy narciarskie do narciarstwa biegowego. Zdrowy aktywny wypoczynek połączony z obcowaniem z dziką przyrodą.
PIĘKNA GÓRA wśród Gór SzeskichPIĘKNA GÓRA wśród Gór Szeskich

"Piękna Góra" to centrum sportów zimowych i turystki aktywnej. Na zboczach jednego ze Wzgórz Szeskich znajdują się wyciągi i trasy narciarskie. A wszystko to nieopodal Gołdapi.
Wyciąg narciarski DąbrówkaWyciąg narciarski Dąbrówka

Wyciąg narciarski Dąbrówka znajduje się pod Suwałkami.
ATRAKCJE | MIEJSCOWOŚCI | JEZIORA I RZEKI | IMPREZY CYKLICZNE
  © 2013-2013 Suwalszczyzna.eu
Suwalszczyzna.Eu

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie Projekt pn. „Spiżarnia u Paca – promocja twórczości, rzemiosła i kuchni suwalskiej” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.